Operator maszyn CNC

Aufgabenbereich

  • Wykształcenie techniczne
  • Minimum  2 – letnie doświadczenie związane z obsługą maszyn CNC
  • Dobra organizacja, entuzjazm i motywacja do pracy
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • Znajomość i  przestrzeganie  zasad BHP podczas pracy z maszynami w ruchu
  • Umiejętność bezkonfliktowego działania w zespole
  • Znajomość obsługi komputera i środowiska MS Office
  • Umiejętność obsługi maszyn CNC
  • Punktualność, dyscyplina pracy, porządek i utrzymanie czystości miejsca pracy

Ihr Profil

  • Znajomość sterownia HEIDENHEIN iTNC 530
  • Obsługa środowiska CAM
  • Uprawnienia SEP
  • Znajomość języka niemieckiego / angielskiego
  • Ukończony kurs na obsługę suwnic

  • Praca przy obsłudze i programowaniu obrabiarek CNC
  • Obróbka form i matryc w zakresie remontów i budowy nowych narzędzi
  • Przygotowanie i montaż narzędzi
  • Kontrola jakości w procesie wytwarzania produktu
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP i P-Poż. i procedur zakładowych obowiązujących  w firmie
  • Przestrzeganie Regulaminu Pracy oraz zasad systemu zarządzania jakością

Unser Angebot

  • Pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wykorzystującej nowoczesne technologie
  • Uczestnictwo w szkoleniach, możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę ukierunkowane na długotrwałą współpracę
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin (praca 2 zmianowa)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności

Jokey Plastik Blachownia
ul. Szkolna 15
47-225 Kędzierzyn-Koźle
e-mail: rekrutacja.produkcja@jokey.pl

Ihr Ansprechpartner

Sie haben noch Fragen?

Wir beantworten gerne Ihre E-Mail: karriere@jokey.com